Співпраця з ДНЗ №16:

 Напрямки роботи:

·         співпраця педколективів;

·         взаємовідносини дитячих колективів;

·         робота з батьками.

 


 Співпраця з церквами

Щороку у вересні, травні о. Іван церкви с.Володимира є постійним гостем під час проведення урочистих лінійок з нагоди початку навчального року та свята Останнього Дзвоника.

З метою налагодження співпраці щодо морального виховання учнів о. Іван бере участь у батьківських зборах, на яких розповідає про доброту і милосердя, надає поради батькам щодо виховання дітей у дусі християнства.

У період великоднього посту у школі триває Тиждень Духовності. Під час цього тижня вчитель християнської етики Кавецька Л.В. готує та проводить для учнів Хресну Дорогу, а священик о. Іван розповідає дітям про значення посту, молитви у житті християнина.

Виховує дітей у дусі християнської моралі і сестра Вікторія (церква св. Юра), яка готує третьокласників до Першої Святої Сповіді та Причастя.

 


 Співпраця з поліцією

Школа тісно співпрацює з Червоноградський МВ УМВСУ у Львівській області в особі закріпленого працівника ВКМСД Панасюк І.С.

Мета співпраці: створення умов для профілактики кримінальних та адміністративних правопорушень серед учнів та запобігання розповсюдженню негативних явищ серед дітей.

Напрямки роботи:

-        створення безпечного середовища та забезпечення права кожного з учнів на отримання знань, розвиток та дозвілля;

-        профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень серед учнів;

-        формування здорового способу життя та соціальної відповідальності учнів, що здійснюється шляхом:

-        підготовки та реалізації планів співпраці між Відділенням кримінальної міліції у справах дітей Червоноградського МВ УМВСУ у Львівській області та Червоноградською загальноосвітньою школою І ступеня №11;

-        проведення тематичних занять, які проводиться для учнів;                  

-        узагальнення отриманого досвіду та напрацювання рекомендацій щодо покращання співпраці.

Працівники поліції беруть участь у засіданнях ради профілактики, за потреби в батьківських зборах, засіданнях педрад; проводять заняття з учнями на правову тематику, а також зустрічі з батьками.

 

Автор : joomla блоги