1-А клас

Класний керівник - Чавс Уляна Миколаївна

 Переглянути фото, відео

У 2019-2020  навчальному році я розпочала роботу  в науково-педагогічному проєкті «Інтелект України». Опрацьовуючи Програму НУШ і порівнюючи матеріали даного проекту я побачила, що він відповідає всім вимогам НУШ. Викладання за цією програмою дало мені  можливість  формувати в учнів, не перевантажуючи їх  зайвим матеріалом, ті предметні компетентності, які чітко окреслені  у Програмі і структуровані у вигляді державних вимог до рівня навчальних досягнень учнів.

Важлива умова успішного навчання на уроці є використання наочності для фронтальної  й індивідуальної роботи. Саме в проєкті «Інтелект України» як для учня, так і для вчителя на кожен урок є велика кількість наочного матеріалу, що дає можливість економити час, швидко переключати увагу дітей з одного виду занять на інший, привчає їх до самоконтролю, є естетичним  на вигляд і безпечним для користування.

Діти із радістю виконують усі завдання, які подано в робочих посібниках, а зокрема їм дуже подобається вправа «Фотоапарат», яка розвиває увагу та пам'ять. Неменше цікавими для учнів є «Великі перегони», «Зоряні перегони», де школярі вчаться швидко та правильно розв’язувати й порівнювати числа, давати відповіді  на поставлені запитання.

На кінець навчального року всі першокласники вивчили алфавіт, тому що їм це було легко і в задоволення, адже  його вони вчили під свою улюблену пісню «Алфавіт».  А в такому віці саме такими методами можна досягнути хороших результатів.

Виховна мета наскрізно проходить через зміст предмету «Я пізнаю світ». У дітей виховується інтерес до рідної  місцевості, шанобливого ставлення до народних традицій і всенародних свят, бережливого ставлення до природи, розвиток прагнення і розуміння краси в природі, предметах побуту, праці, людських взаєминах.

Завдяки цьому проєкту учні позитивно ставляться до навчання. Мої вихованці із задоволення біжать кожного ранку до школи, щоб отримати нові знання, поспілкуватися із друзями.

Автор : joomla блоги