Не навчайте дітей так, як навчали колись вас,

 вони народились в інші часи. 

                                                                                                              Конфуцій

Швидкі темпи розвитку сучасних технологій спонукали наш колектив шукати новітні освітні методики навчання. Після знайомства з науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», було прийнято колегіальне рішення про долучення до його реалізації у нашій школі. Про свій намір впроваджувати проект повідомили батьків майбутніх першокласників і отримали їх підтримку.

Так, з 2017-2018 навчального року ЧЗШ І ступеня № 11 долучилася до учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Учні 3-А класу під керівництвом Клим’юк Віталії Михайлівни, 2-А під керівництвом Благути Наталії Іванівни та 1-А - класний керівник Чавс Уляна Миколаївна,  навчаються за методикою, сутність якої полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті дитиною, необхідних для життя навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення. А ще самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Дана методика сприяє  розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Програма розроблена таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відео матеріалам, навчання стає більш зрозумілим та цікавим.Подбали розробники проекту і про здоровя школярів. Кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують релаксуючі елементи.

За результатами, які демонструють учні проектних класів, Міністерством освіти і науки України навчально-педагогічний проект "Інтелект України" рекомендовано до подальшого впровадження.

Шановні батьки!

Якщо ви вважаєте, що ваша дитина допитлива й розумна, якщо ви пов'язуєте майбутнє своєї дитини з інтелектуальною сферою – ми чекаємо на вас.

Дирекція школи

 

Відгуки вчителів 

3-А клас - Чавс Уляна Миколаївна

4-А клас - Благута Наталія Іванівна

1-А клас - Клим'юк Віталія Михайлівна

 Відгуки дітей

1-А клас

Автор : joomla блоги