Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети, що у 2015 році були ухвалені на Саміті ООН. Україна також підписала Порядок денний ООН і заявила про готовність до 2030 року реалізувати 17 Цілей сталого розвитку, які покликані усім світом здійснити глобальні і якісні зміни у соціальних, економічних та екологічних сферах.
Протягом вересня – жовтня 2021 наша школа взяла участь у впровадженні міжнародного освітнього проєкту про Цілі сталого розвитку, який організований польським Фондом CultureLab та українською громадською організацією "Дитячий телевізійний театр "Юрашки" у партнерстві із Управлінням освіти Львівської міської ради, Львівською обласною бібліотекою для дітей, Українською бібліотечною асоціацією, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та компанією "Impulsis".
Вчителі разом з дітьми прочитали книгу «Малий громадянин світу», у якій зібрано п’ять казок про дивовижні пригоди відважних мандрівників: сови Поли, кішки Толи і невгамовного песика Непосидька. Разом з ними вчилися дотримуватися заходів на благо інших людей та природи.
Читаючи казку про здоров’я та пригоди в тропічному лісі «Захисний щит», школярі говорили про віруси. Дізналися, як швидко може поширитися серйозне захворювання, якщо діти невакциновані, як передається інфекція і як хворий здатний заразити здорового. Продемонстрували один із способів зменшення ризику застуди та респіраторних інфекцій протягом високого сезону захворювань. За допомогою експерименту діти побачили, як швидко поширюються віруси в залежності від віку, способу життя та дотримання правил людського співіснування. Відтворювали форму вірусів за допомогою пряжі, кольорового паперу.
Автор : joomla блоги